PC ABC Extinction

Cena: 69 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již ve středu 29.5.2019
Výrobce: TopCD
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Hodnocení: 4.7 z 5
Hodnoceno: 14x
Popis:
3D akční plošinovka s velkou hratelností. Jednoduché ovládání klávesnicí a myší, velké množství nepřítel, zbraní a bonusů. Fantastické grafické efekty a 18 výborných doprovodných technoskladeb. Tvé jméno je Nick Naster a jsi najtelentovanější a nejlépe trénovaný meziplanetární agent. Byl jsi vybrán, aby jsi zastavil vetřeleckou invazi a virovou nákazu ve tvé rodné planetě Tery 2. Vědci zjistili, že virus napadá lidské vojáky a umožňuje vojákům v jejich těle chovat mimozemské zárodky. Jakýkoliv kontakt s atmosférou planety je spojen s nevyhnutelným nakažením. Dostal jsi poslední kapky protijedu, který byl vyroben malou chvíli před zničením biolaboratoří na Zeta 2. Všechny záznamy o výrobě tohoto protijedu jsou zničeny, takže pomoct ti nemá kdo. HODNĚ ŠTĚSTÍ!
Konfigurace:
IBM PC nebo 100% kompatibilní, MS Windows 98/2000/XP/Vista, Pentium II 500MHz, Pamet 64MB RAM, 1GB volného místa na pevném disku, Grafická karta 16MB RAM, Zvuková karta kompatibilní s DirectX, CD/DVD-ROM, DirectX 8.x nebo vyšší. Integrované grafické karty ( Sis, Intel aj) a grafické karty pro notebooky nejsou podporovány. Baleno v papírovém obalu ( podobně jako filmy na novinových stáncích)!
PC ABC Extinction PC ABC Extinction PC ABC Extinction PC ABC Extinction PC ABC Extinction PC ABC Extinction PC ABC Extinction PC ABC Extinction

Další varianty:

PC Gone Home

PC Gone Home
359 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz