PC ABC Firestarter

Cena: 69 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již 23.2.2019
Výrobce: TopCD
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Hodnocení: 4.4 z 5
Hodnoceno: 11x
Popis:
I když je Firestarter zařazován mezi střílečky, to, oč v něm půjde, paradoxně nebude postřílení všech nepřátel, ani procházení jednoho levelu po druhém a odhalit tajemství příběhu, ale prostě přežít. Firestarter vás zavede do budoucnosti a seznámí vás se strojem, který - ještě než byl napaden zákeřným virem - poskytoval lidem zábavu. Nyní je to smrtonosná past pro všechny, kdo upadnou do jeho spárů. Každá jeho oběť bojuje o holý život ohrožovaný hordami krvelačných ozbrojených bestií. Masakrováním těchto nepřátel ale aspoň získáte bodíky potřebné ke zdokonalení své výstroje a výzbroje. Objevují se zde i různé artefakty, které vás obohatí o nějaké speciální schopnosti. Single-player je rozdělen do čtyř rozličných částí. každá z nich se skládá ze čtyř úrovní. Hra však bude vybavena také multiplayerem s originálními herními módy - Gang-vs-Gang, Human-vs-Monsters, Hunt, Slaughter.
Konfigurace:
IBM PC nebo 100% kompatibilní, MS Windows XP/2000, Pentium 4 procesor 2000MHz, Pamět 512MB RAM, 800MB volného místa na pevném disku, Grafická karta 128MB, Zvuková karta, Monitor rozlišení 800x600 16bit, 4x rychlostní CD-ROM, DirectX 9.0 nebo vyšší. Baleno v papírovém obalu ( podobně jako filmy na novinových stáncích)!
PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter PC ABC Firestarter

Další varianty:

PC Mafia

PC Mafia
209 Kč

PC Spiderman 3

PC Spiderman 3
229 Kč

PC Syndicate

PC Syndicate
149 Kč

PC Far Cry 4

PC Far Cry 4
1219 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz