PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice

Cena: 289 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Ubisoft
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Hodnocení: 4.6 z 5
Hodnoceno: 15x
Popis:
Call of Juarez: Bound in Blood se odehrává na západě ještě předtím, než došlo k jeho zkrocení. Čekají tak na vás jeho typické obrazy (zakouřený saloon, šerifovo vězení, město duchů...) a nespočet zločinců. Bratři McCallovi se setkají s odvážnou dámou, náčelníkem Apačů, chamtivým mexickým banditou a pomstychtivým plukovníkem. Všechny pak žene vpřed nenasytnost a morální úpadek. Na hráče čeká mnoho různých problémů, budou jezdit na koních, kánoích a povozech a budou prozkoumávat nedotčenou přírodu tajemného divokého západu (dostanou se na vyschlou Arizonskou poušť, do indiánské vesnice v lesích...) a podívají se i na další místa typická pro onu legendární dobu (zákopy občanské války, gigantické bavlníkové plantáže...) Pistolníci, bandité a šerifové se spolu utkají po internetu o jedinou věc, která je zajímá - peníze. Na zpřístupnění bude čekat několik druhů postav, které pak využijete při herních režimech zaměřených na plnění úkolů i v prostém týmovém deathmatchi. Call of Juarez: Bound in Blood představuje nový systém odměn, kdy hráčům přinese největší zisk zabití nejsilnějších protivníků! Při týmových misích se všichni hráči znovu ponoří do slavných obrazů z divokého západu (útoky na banky, vlaky...).
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], procesor 3200MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6800 / Radeon X1650), 4.00GB volno na disku, DVDROM.
PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice PC Call Of Juarez: Bound In Blood - Červená EXCLUSIVE edice

Další varianty:

PC Mafia

PC Mafia
209 Kč

PC Spiderman 3

PC Spiderman 3
229 Kč

PC Syndicate

PC Syndicate
149 Kč

PC Far Cry 4

PC Far Cry 4
1219 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz