PC Civilization V Game Of The Year Edition

Cena: 299 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již 23.2.2019
Výrobce: Take 2
Lokalizace: EN český manuál
Hodnocení:
Hodnocení: 4.8 z 5
Hodnoceno: 22x
Popis:
Na pátém dílu pracuje opět vývojářská společnost Firaxis Games, která slibuje "zábavu a nové způsoby, jak hrát a vyhrát". Hráči získají spoustu nových nástrojů, jak řídit a rozšiřovat svou civilizaci. Stejně jako v předchozích dílech se stanete vládcem světa, který musí vést civilizace od úsvitu člověka až do vesmírného věku. Mezitím budete válčit, diplomaticky vyjednávat, objevovat nové technologie a dostávat se do potyček s největšími vůdci z historie. Na začátku pětky si budete moci vybrat z osmnácti civilizací z historie a znovu se setkáte s opravdovými osobnostmi. Diplomatické vyjednávání by ostatně mělo být zdokonalené, zejména pak o takzvané City States. To bude něco jako dnešní OSN, diplomatický prostor, kde spolu mocnosti svádí tuhé diskuse při snaze ovládnout celý svět. Grafická část má být vylepšená do nejmenších detailů. Uvidíte živoucí svět, který údajně přivede hratelnost na úplně jinou úroveň. Uživatelské rozhraní, má být nějak přepracované, aby bylo snadno pochopitelné pro nové hráče. Zároveň by se v něm měli velice rychle orientovat také veteráni, kteří mají předchozí díly v malíku. Pro nováčky nebude chybět ani rozsáhlý tutoriál, v němž budou staří známí poradci poskytovat cenné rady. Souboje budou ještě zábavnější než minule a války budou působit masivněji díky armádám rozprostírajícím se po celém území. V páté Civilizaci přibude také možnost bombardování, takže budete už moci útočit na nepřítele i z chráněného území. Tento prvek umožní zcela nové strategické rozhodování v boji. Multiplayer bude hratelný jak přes LAN, po internetu, přes e-mail nebo na střídačku u jednoho počítače (režim Hot Seat). Civilizace V chce hodně spoléhat na komunitu, kdy si hráči sami sdílejí různé herní scénáře, porovnávají své výsledky či achievementy nebo navštěvují fanstránky. To vše se bude dít bez toho, aniž byste opustili samotnou hru, která se nově stane takovým komunitním centrem. Bonusová edice obsahuje: Všechny 4 Mapy pro scenáře Civilizace, Dva scénáře pro Civilizaci: Španělsko a Incu, Scenář a Civilizace: Polynésie, Multiplayerové mapy a oficiální soundtrack v digitální podobě.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Vista[64bit], Win 7, procesor 1600MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 256MB RAM. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam!
PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition PC Civilization V Game Of The Year Edition

Další varianty:

PC Paraworld

PC Paraworld
269 Kč

PC Blood Bowl 2

PC Blood Bowl 2
899 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz