PC Contrast Collectors Edition

Cena: 279 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Contrast je úchvatná 2D/3D plošinová hra s hádankami, ve které se během mrknutí oka můžete přesouvat mezi fantastickým 3D světem a tajemným stínovým 2D vesmírem. Ve hře Contrast se ponoříte do snového a surrealistického světa dvacátých let devatenáctého století, který se inspiruje atmosférou kabaretů a obsahuje mnoho odkazů na noirové filmy. V tomto vesmíru, kde jsou hranice mezi showmanstvím, magií, intriky a klamem značně rozostřené, se ujmete role Dawn, imaginárního přítele mladé dívky jménem Didi. Dětští imaginární přátelé jsou vždy velmi zvláštní a Dawn není žádnou výjimkou. Vždyť dokáže proklouznout z 3D snové krajiny do paralelního 2D stínového světa, který je k ní připoután. Vrhněte světlo na temný příběh tím, že budete manipulovat se světelnými zdroji ve 3D světě, díky čemuž narušíte, zvětšíte či zmenšíte dvourozměrný svět stínů. Manipulace a přesuny mezi světlem a stínem budou klíčovými prvky, které vám pomohou vyřešit mnoho hádanek, jež prozkouší schopnosti vaší šedé kůry mozkové! Contrast je hra s okouzlující atmosférou a bohatým jazzovým soundtrackem, o který se postarala skvělá a svůdná Laura Ellis se skupinou talentovaných hudebníků z Montrealu. Pomocí Dawniných zvláštních schopností můžete odhalit záhady tohoto světa a zachránit Didi před tajemstvími, která hrozí pohltit jak ji, tak i její rodinu. Obsah sběratelské edice: Originální hra Contrast. Vývojářský deník Originální soundtrack (MP3). Hlavní rysy : - Zažijte jedinečný zážitek s kouzelnou atmosférou noirových kabaretů. - Přepínejte hratelnost mezi 3D a 2D a prozkoumejte svět stínů. - Dospělá a originální témata, která se v žádné videohře dosud neobjevila. - Surrealistické snové výtvarno 20. let. - Kabaretní sountrack a profesionální namluvení postav. - Kouzelný vesmír, ve kterém se světlo snoubí se stínem a vytváří originální hratelnost.
Konfigurace:
Procesor: AMD/ INTEL DUAL-CORE 2.3 GHz Paměť: 2 GB RAM Grafická karta: 512MB VRAM, COMPATIBLE DIRECTX 9.0C AND SHADER MODEL 3.0, AMD RADEON X1600 XT/NVIDIA GEFORCE 7900 GTX Direct X: 9.0c Operační systém: Windows XP SP2 / Windows VISTA SP1 / Windows 7 / Windows 8 Volné místo na disku:4 GB Zvuk: DIRECTX 9 kompatibilní Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam!
PC Contrast Collectors Edition PC Contrast Collectors Edition PC Contrast Collectors Edition PC Contrast Collectors Edition PC Contrast Collectors Edition PC Contrast Collectors Edition

Další varianty:

PC Gone Home

PC Gone Home
359 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz