PC Diablo 2 Gold

Cena: 309 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Activision
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Hodnocení: 3.7 z 5
Hodnoceno: 1x
Popis:
Diablo s více než třemi miliony celosvětově prodaných kusů nabízí rychlou, dynamickou, přitažlivou akci, která si už posledně vysloužila spousty cen, včetně Hry roku, nyní se spoustou vylepšení a novinek. Hráč se vrací do temného světa plundrovaného silami zla. Jako jeden z pěti hrdinů musí hráč splnit řadu úkolů, aby zbavil svět Diabla a jeho ďábelských služebníků. Datadisk Lord Of Destruction nabízí nový obsáhlý quest, příšery, zbraně, artefakty a celkově ještě zvyšuje oblíbenost již tak populární hry. Balení obsahuje: Diablo II základní hru + Diablo II: Lord of Destruction datadisk.
Konfigurace:
Operační systém Windows: Windows® XP, Windows Vista® nebo Windows® 7 Procesor: Intel® Pentium 233Mhz a lepší Paměť : 64MB a 256MB pro multiplayer Grafická karta: 8 MB, kompatibilní s DirectX® 6 a podporou Direct 3D nebo Glide. Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 6 Hardisk: 1,5 GB volného místa na pevném disku Mechanika: 4X CD-ROM mechanika Operační systém Mac: System 8.1 nebo novější G3 processor nebo jeho ekvivalent 64 MB RAM plus Virtual Memory 650MB volného místa na disku 4X CD-ROM mechanika displej s 256 barvami v rozlišení 640×480 (800×600 v případě datadisku LoD) Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu BATTLE.NET.
PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold PC Diablo 2 Gold

Další varianty:

PC Silverfall

PC Silverfall
79 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz