PC Empire Platinum Pack CZ

Cena: 269 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již ve středu 29.5.2019
Výrobce: SEGA
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Kompilace dvou nejúspěšnějších her ze série Total War obsahují kompletní hry + DLC a bonusy k nim!! Empire: Total War Empire: Total War je prvním dílem této série, který představí trojrozměrné námořní bitvy. Budete moci sami řídit obrovské flotily i jednotlivé lodě a brázdit s nimi zpěněné vody. Slavné vítězství či potupná porážka leckdy závisí i na přízni či nepřízni počasí, které na moři hraje velmi důležitou roli. Když nepřítele rozstřílíte z děl, můžete jeho loď zahákovat, vyslat na palubu své námořníky a utkat se s jeho posádkou v boji muže proti muži. Kromě revolučních námořních bojů přináší Empire: Total War oproti předchozím dílům mnohá další vylepšení, například 3D bitvy a tahovou mapu kampaně. Bitvy v reálném čase představují skutečnou výzvu. Na bojiště nyní ve větším měřítku vstupuje i střelný prach a nově přidané kanóny a muškety dávají možnost vytvářet nové formace a taktiky. Četných změn doznala i mapa kampaně – čeká vás vylepšený systém obchodu, diplomacie a špionáže pomocí agentů, vylepšené uživatelské rozhraní, užitečnější rádci, hlubší záběr při dobývání bohatství z Indie, nepokoje v Evropě a také nevyužitý potenciál Severní Ameriky. Hra vyžaduje internetové připojení!! Napoleon: Total War Historie stále není napsána. Napoleon: Total War, nová kapitola slavné série Total War, přináší nový příběh válečné historie. Spolu s Napoleonem zde můžete absolvovat dvacet let neutuchajících bojů, od jeho prvního tažení do Itálie až po bitvu u Waterloo. Můžete tedy na vlastní kůži zažít mimořádnou kariéru tohoto slavného vůdce. Ať už hrajete za legendárního generála nebo proti němu, výsledek války nikdy není jistý. Teď dějiny píšete vy, a záleží tedy na tom, jak své vojáky provedete nejlítějšími bitvami, jaké ještě v sérii Total War nebyly k vidění. Slavná série nyní oživuje Napoleona. Napoleon: Total War oživuje žánr strategií celou řadou novinek. Přináší charismatické postavy, poutavé vyprávění, neuvěřitelně působivé bitvy a bezkonkurenční kombinaci tahové a realtimové strategie. Vlastnosti produktu: Tři nové kampaně Postavte se do čela svých armád a veďte je do pozemních a námořních bitev tří kampaní: Itálie, Egypta a ovládnutí Evropy. Vyvážená kombinace výcvikových a na určitém cíli založených misí činí z tohoto dílu dosud nejucelenější hru ze série Total War. Špičkový multiplayer Napoleon má plně integrované režimy pro více hráčů a sadu nových online funkcí: úspěchy evidované na systému Steam, herní bonusy, editor uniforem a hlasovou komunikaci. Zcela nové napoleonské bitvy a jednotky Pokročilé zbraně skýtají nové taktické možnosti a bitvy jsou díky novému zpracování ještě napínavější a velkolepější. Prostředí je ztvárněno do nejmenších detailů a atmosféru slavných historických bitev ještě umocňují budovy na bojišti.
Konfigurace:
Operační systém: Windows Vista/XP/Windows 7 Procesor: Intel Dual Core 2 GHz, 2,6 GHz jednojádrový Intel, nebo ekvivalentní AMD (s SSE2) Operační paměť: 1 GB RAM (Windows XP), 2GB RAM (Windows Vista/Windows 7) Harddisk: 18 GB volného místa Grafická karta: 256 MB RAM (kompatibilní s DirectX 9.0c - shader model 2b) Doporučená konfigurace: Operační systém: Windows Vista/XP/Windows 7 Procesor: 2 GHz Dual Core Intel nebo vyšší, nebo ekvivalentní AMD Operační paměť: 2 GB RAM (Windows XP), 3 GB RAM (Windows Vista/Windows 7) Harddisk: 18 GB volného místa Grafická karta: 512 MB RAM (kompatibilní s DirectX 9.0c - shader model 3) Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ PC Empire Platinum Pack CZ

Další varianty:

PC Paraworld

PC Paraworld
269 Kč

PC Blood Bowl 2

PC Blood Bowl 2
899 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz