PC Fallout 3: Game of the Year

Cena: 209 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Připravte se na budoucnost! Díky zvláštnímu vydání hry Fallout 3: Game of the Year Edition roku si budete tuto nejúspěšnější hru roku 2008 užít jako nikdy předtím. Vytvořte postavu podle svých představ a vydejte se do hrůzyplného postapokalyptického světa, kde každou chvíli bojujete o holý život. Fallout 3: Game of the Year Edition obsahuje základní hru a všech pět rozšíření hry Fallout 3. Operation: Anchorage - Vstupte do vojenského simulátoru a bojujte za osvobození města Anchorage na Aljašce z područí čínských komunistů. The Pitt - Navštivte post-apokalyptické ruiny Pittsburghu a nechte se vtáhnout do konfliktu mezi otroky a jejich pány. Broken Steel - Dostaňte se až na úroveň 30 a dokončete boj se zbytky Enklávy společně s Pěstí svobody. Point Lookout - Vydejte se na tajemné dobrodružství s otevřeným koncem v ponuré oblasti bažin u pobřeží Marylandu. Mothership Zeta - Porazte nepřátelské mimozemské únosce a probijte se až na jejich mateřskou loď, která se vznáší vysoko nad Pustinou. Vlastnosti: Možnost volby! Jste dobrý, nebo zlý? Popovídejte si o tom, co vás trápí, nebo se jednoduše chopte plazmové pušky... Sejměte je s pomocí V.A.T.S.! Rozsévejte smrt a zkázu ve zcela nových filmových ztvárněních boje. Naprostá svoboda! Navštěvujte města, probíjejte se oblastí DC nebo prozkoumávejte Pustiny z pohledu 1. či 3. osoby.
Konfigurace:
Požadavky na systém: paměť 1 GB RAM, 6 GB volného místa na disku, grafická karta NVIDIA GeForce 6800, ATI x850, minimálně procesor 2.4 GHz, OS Windows Vista, rozšířeno pro: vícejádrový. Vyššího výkonu dosáhnete ve výkonnějších systémech. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year PC Fallout 3: Game of the Year

Další varianty:

PC Silverfall

PC Silverfall
79 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz