PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition)

Cena: 489 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Warner Bros
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Co když se naši největší hrdinové stanou naší největší hrozbou ? Injustice : Gods Among Us je odvážná nová videoherní série, která přináší hluboký, originální příběh představující oblíbené DC Comics ikony jako Batman , Superman, Wonder Woman, The Flash, Harley Quinn , Solomon Grundy a další. Hra se odehrává se ve světě , kde jsou hranice mezi dobrem a zlem rozmazané a kde zažijete svých hrdinů a padouchů bojujících epické bitvy v masovém měřítku . Injustice : Gods Among Us je bojovka , která spojuje klasický arkádový styl hry s poutavým příběhem, který staví klasické DC Comics postavy proti sobě v jedinečných kombinacích ( hrdina vs hrdina , padouch vs padouch atd. ) . Očekávejte skvělou akci , která je vhodná pro hráče většiny věkových kategorií a singleplayer příběh, který poskytuje zázemí pro jedinečné zápasy hrdinů. Čeká Vás více než 20 DC Comics hrdinů a padouchů , různé útočné úrovně , jedinečné útoky pro každou postavu , podpora multiplayeru a další. Hlavní rysy: Unikátní přírůstek do žánru bojovek, ve kterém zajímavý děj staví proti sobě hrdinů (a darebáků) ze světa DC Comics proti sobě. Rozmanité spektrum více než 20 hratelných postav, včetně takových jako Superman, Batman, Wonder Woman, The Flash, Nightwing, Catwoman, Cyborg, Harley Quinn, Solomon Grundy a další. Různé arény založené na mytologiích každé postavy. Přístupný systém útoků se člení na lehké, střední a těžké útoky, přičemž každá postava má své vlastní specifické útoky. Hluboké možnosti režimu multiplayer, včetně místní a online hry, stejně jako podpory turnajů.
Konfigurace:
Windows Win 7, Win 8, dvoujádrový procesor 2,4GHz, paměť 2,0GB RAM, grafická karta (GeForce 8800 GTS / Radeon HD 3850), 22,0GB volno na disku, DVDROM. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) PC Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition)

Další varianty:

PC Mafia

PC Mafia
209 Kč

PC Spiderman 3

PC Spiderman 3
229 Kč

PC Syndicate

PC Syndicate
149 Kč

PC Far Cry 4

PC Far Cry 4
1219 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz