PC MX vs ATV Reflex

Cena: 179 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již 27.3.2019
Výrobce: THQ
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Drapněte řídítka a připravte se na jízdu svého života. V této hře totiž nebudete ovládat jenom svůj stroj, ale i samotného jezdce. Díky tomuto dvojímu ovládání vás čeká nepřekonatelný zážitek plný freestylové akce a dechberoucích triků. Prožeňte se koryty potoků, rozbředlými vřesovišti i vyprahlou pouští na tratích, jež se kolo od kola neustále mění, a nechte své protivníky daleko za sebou. Otestujte své schopnosti - zdejší duální ovládání vám umožňuje ovládat samostatně jezdce i jeho stroj. Ohromte porotu a zvyšujte skóre pomocí nebezpečných triků. Upravte si svou motorku či čtyřkolku dle svého gusta. Utkejte se online v multiplayeru pro 12 hráčů.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2400MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7800 GT / Radeon X1900). Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex PC MX vs ATV Reflex

Další varianty:

PC F1 2014

PC F1 2014
899 Kč

PC Nail'd

PC Nail'd
209 Kč

PC Death Rally

PC Death Rally
139 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz