PC ObsCure a Still Life

Cena: 109 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: MC2
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Toto společné balení obsahuje dvě hororové adventury Still Life a Obscure v edici Kolekce Klasiky. Obscure To že se ve škole ztrácí věci bývá obvyklé, když se ale začnou ztrácet studenti začne to být podezřelé. 5 Amerických studentů se rozhodne zjistit co se děje s jejich spolužáky. CEstou skrz dlouhé a setmělé chodby školy Leafmore zjistí Shannon, Kenny, Ashley, Stan a Josh že tahle noc bude opravdu dlouhá a přežít ji nebude snadné... - Unikátní multiplayer – spoluhráč může kdykoliv do hry vstoupit a zase ji opustit - Přepínání mezi postavami - mezi postavami se můžete během hry přepínat, za druhého hráče hraje spoluhráč nebo počítač. Každý student má speciální dovednosti. - Možnost pomoci – postavy si mohou pomáhat při soubojích, předávat si předměty, řešit společně úkoly. - Nastavení AI - můžete dát počítači příkaz aby vás sledoval, útočil, bránil nebo vám pomohl... Still Life Still Life je adventura s horovým nádechem, jejíž děj se odehrává v dnešním Chicagu a v Praze dvacátých let. Viktoria McPherson je skvělá mladá FBI agenta, která právě vyšetřuje případ sériového vraha. Obětí už je pět a Viktoria nemá nic, čeho by se mohla při vyšetřování chytit. Jediné co má, je hromada papírování a šéfa, který ji dýchá na krk. Aby si trošku odpočinula rozhodne se navštívit svého otce, který žije na venkově. V sentimentální atmosféře blížících se vánoc si povídá se svým otcem o rodině a zmínka padne i dědečkovi, který býval soukromým detektivem. Tato rozprava dovede Viktorii k tomu, aby si přečetla jeden dědečkův starý případ, kde objeví spoustu podobností mezi 75 let starým případem z Evropy (děj se odehrává v Praze) a případem, který právě vyšetřuje v Chicagu... Hra je s českými titulky.
Konfigurace:
PC nebo 100% kompatibilní, MS Windows 98/ME/XP/2000, procesor 1.2GHz, Pamet 256MB RAM, 2GB volného místa na pevném disku, Grafická karta 32MB RAM, Zvuková karta kompatibilní s DirectX, Monitor rozlisení 800x600 16bit, 2x rychlostní DVD-ROM, DirectX 9.x nebo vyššíí.
PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life PC ObsCure a Still Life

Další varianty:

PC Gone Home

PC Gone Home
359 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz