PC Police Simulator 2013 CZ

Cena: 189 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Rondomedia
Lokalizace: Kompletně česky
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Pomáhat a chránit! Pusťte se do opravdové policejní práce a zkuste si, jaké je to strážit celé město a chytat zločince. Vaší prací bude koordinace jednotlivých akcí a zaznamenávání zločinu jako takového. Budete moci při tom jezdit v policejních autech, pomáhat při autonehodách a chytat zločince v ulicích. Ve hře máte přístup k plně zařízené policejní stanici, včetně forenzní laboratoře, kde můžete analyzovat stopy zajištěné na místě činu a na starost budete mít i výslech svědků. Čekají na vás také nová vozidla a vaši policisté získají do výbavy například i PDA. Ve hře ovládáte dvojici policistů, kteří plní své každodenní povinnosti a vyrážejí k zásahům řešit nejrůznější situace. Herní svět, v němž se lze volně pohybovat, zahrnuje samotnou policejní stanici a přidělený okrsek. Hlavní rysy: - Kompletní policejní stanice zahrnující i forenzní laboratoř. - Zajišťování stop na místě činu a výslechy svědků. - 4 policejní vozy - 2 hlídkové, dodávka a neoznačené vozidlo - Dopravní nehody s reálnějším poškozením vozů. - Dvě nové městské části vašeho rajónu. - Výbava čítající vysílačku, PDA, pouta, zbraň apod. - Režim volné hry s dynamicky generovanými tísňovými voláními.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2400MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7600 GT), 5.00GB volno na disku, DVDROM.
PC Police Simulator 2013 CZ PC Police Simulator 2013 CZ PC Police Simulator 2013 CZ PC Police Simulator 2013 CZ PC Police Simulator 2013 CZ PC Police Simulator 2013 CZ

Další varianty:

Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz