PC Professional Farmer 2014

Cena: 379 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: UIG Entertainment
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Hodnocení: 4.6 z 5
Hodnoceno: 1x
Popis:
Traktory a zemědělské stroje nastartují Vaši farmářskou kariéru ! PC simulátor " Professional Farmer 2014 " vezme hráče na venkov a dává jim nad koníčkem farmaření plnou kontrolu v pohodlí svého domova . Řízení Farmy, pěstování plodin , chov zvířat a nákup a prodej produktů jsou jen některé z hlavních herních prvků. Začínáte s malým rozpočtem , jako budoucí nadějný zemědělec a po troškách získáváte nové pole , traktory , stroje a zvířata , a můžete se buď specializovat na jednu oblast, nebo využívat všech možností, které Vám zemědělství nabízí. Klíčem k úspěchu je dobré plánování podle sezóny , odborné znalosti , které jste získali v průběhu hry , a dovednosti a staromódní dobrá tvrdá práce . Jako zemědělec se hráč učí žít se silami přírody , přijmout počasí a reagovat tak, aby zdokonalil výnos z polí , péči o zvířata a připravil rozpočet pro nové investice . Mnoho traktorů a zemědělských strojů ( kombajny, přívěsy , atd. ) od renomovaných výrobců jsou k dispozici aby zkultivovali Vaši farmu a pomohli s veškerou prací . Jen dobré plánování a tvrdá práce změní nevyužitou půdu do prosperující a výdělečné. " Profesionální Farmer 2014 " má širokou paletu plodin , v závislosti na prostředí a klimatu , s níž může zemědělec obdělávat pole , účinně a s vysokým výnosem . Dokonce i střídání plodin hraje důležitou roli při plánování ! Místní zemědělci na trhu jsou vašim prvním odrazovým můstkem k úspěchu ! Po velmi krátké době , byste měli mít Vaše domácí pěstované a sklízené plodiny na trhu a vydělávat své první peníze! Čím více prodáte , tím budete mít více strojů ve vašem vozovém parku a budete moci pěstovat větší množství produktů . Postupně budete dokonce moci stavět nové budovy a získat nové pole !
Konfigurace:
OS: Windows XP/ Vista / 7 / 8 CPU: 2,2 GHz a vyšší RAM: 2 GB; Grafika: Nvidia GeForce 6800GT, AMD Radeon HD3650 DirectX 9.0c nebo vyšší Pevný disk: 4 GB volného místa. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014 PC Professional Farmer 2014

Další varianty:

PC Professional Farmer 2014 CZ

Cena: 269 Kč      
Dostupnost: 4 dny

Další varianty:

Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz