PC Rayman Legends

Cena: 619 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Ubisoft
Lokalizace: EN český manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Rayman, skákací multiplatformová hra, oceněna mnoha cenami za grafiku i hudbu, příchází s novým dobrodružstvím. Michal Ancel, slavný tvůrce Raymana, Beyond Good and Evil a Raving Rabbids přináší novou zábavnou plošinovku. Když Rayman, Globox, a Teensies procházejí začarovaným lesem, objeví tajuplný stan spolu s okouzlujícími kresbami. Při bližším průzkumu si všimnou, že každý obraz zobrazuje nějaký příběh z mystického světa. Když se soustředí více na obraz na kterém je zobrazena středověká krajina, jsou náhle vcucnuti do obrazu a ocitají se na začátku nového dobrodružství. Musí běžet, skákat a bojovat aby se dostali přes každý tajuplný svět a objevili tajemství kreseb.
Konfigurace:
Windows XP SP3, Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8 (32/64 bit), procesor 3000MHz (doporučeno Intel Core 2 Duo E4400 2Ghz), paměť 2Ghz RAM, grafická karta (GeForce 6800GT / Radeon X1950Pro 256MB), 6GB volno na disku, DVDROM 4x.
PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends PC Rayman Legends

Další varianty:

PC Pressure

PC Pressure
199 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz