PC Rayman Origins CZ

Cena: 289 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Ubisoft
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Je vůbec třeba představovat Raymana? Michel Ancel, tvůrce této nesmrtelné postavičky se vrací ke kořenům a představuje Rayman Origins dobrodružství v high definition v plné co-op akci pro 4 hráče! Hlavní rysy: - Znovuzrození legendy - je tomu 15 let od vydání první hry s Raymanem a Rayman Origins přivádí zpět mnoho původních postav a prostředí. Objevte původní kořeny Raymana. - 4 hráči, jump in, jump out a co-op - hrajte v singleplayeru nebo naskočte do coop modu se 3 dalšími přáteli. Hráči navíc mohou hru kdykoliv opustit, aniž by ovlivnili ostatní. - Unikátní postoj k 2D - bohatý svět s více než 100 charaktery a 12 unikátními prostředími. - Široké hřiště - Rayman Origins nabízí více než 60 levelů pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Odemknutím nových schopností objevíte skryté cesty a tajemství. - Boje s obry - obrovská růžová obluda se stovkou očí, zmanipulovaný horský golem, zlá masožravá rostlina... Rayman Origins vám dopřejí souboje s těmito podivnými monstry a otestují vaše schopnosti.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 3000MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta (GeForce 6800 / Radeon X600XT), 2.50GB volno na disku, DVDROM. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu UPLAY.
PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ PC Rayman Origins CZ

Další varianty:

PC Pressure

PC Pressure
199 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz