PC Shrek Forever After - The Final Chapter

Cena: 179 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již ve středu 24.4.2019
Výrobce: Activision
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Hodnocení: 4.7 z 5
Hodnoceno: 12x
Popis:
Shrek Forever After - hra podle stejnojmenného filmu. Shrek po podpisu dohody s darebákem Rumpelstiltskinem mizí do alternativní reality, kde jsou zlobři loveni a s Fionou ani dalšími kamarády se nikdy nepotkal. Hra láká hlavně kooperativním multiplayerem, umožňujícím spolupráci až čtyř hráčů při procházce celou dějovou linií. Čekají na ně různé puzzle a hlavně boj se zloduchovou armádou. V singleplayeru si můžete kdykoliv přepínat mezi Shrekem, Fionou, oslem a kocourem, z nichž každý bude mít své unikátní schopnosti. Vlastnosti: Pracujte jako tým - až 4 hráči najednou se mohou těšit na společný co-operative multiplayer. Utvoř tým společně s přáteli, nebo rodinou a řeš různé hádanky, bojuj proti nepřátelům a vyhrej nad Rumpelstiltskinem. Prozkoumej dva světy - Shrekův normální svět a jeho alternativní realitu. Hrej za Shreka a jeho přátelé - vyber si jednoho z oblíbených charakterů - Shreka, Fionu, Kocourka v botách, anebo Oslíka. Každá postava má vlastní schopnosti a různé možnosti postupu, aby ti byla nápomocna v těžkých situacích zachránit pohádkovou říši. Kupuj si nové dovednosti - během hry, můžeš použít peníze na nové dovednosti, jako časovaná bomba, útok megafonem, nebo disko kouli proti svým nepřátelům. Jak budeš postupovat ve hře, budou jednotlivé dovednosti k dispozici. Najdi speciální věcičky a objev nová území - objevuj různá území, kde můžeš najít léčivý pergament, nebo jiné tajné věcičky. Po odehrání hry na 2 obtížnosti můžeš hru opět rozehrát s novými hádankami.
Konfigurace:
Operační systém: Windows XP/Windows Vista/Windows 7 Procesor: Pentium 4 2.4 GHz nebo Athlon XP 2500+ nebo vyšší Operační paměť: 1 GB RAM (Windows XP, Windows Vista, Windows 7) Hardisk: 7,5 GB Grafická karta: NVIDIA GeForce 6800 256 MB RAM a vyšší, ATI Radeon x1600 256 MB RAM a vyšší.
PC Shrek Forever After - The Final Chapter PC Shrek Forever After - The Final Chapter PC Shrek Forever After - The Final Chapter PC Shrek Forever After - The Final Chapter PC Shrek Forever After - The Final Chapter PC Shrek Forever After - The Final Chapter

Další varianty:

PC Pressure

PC Pressure
199 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz