PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu

Cena: 149 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již ve středu 29.5.2019
Výrobce: Astragon
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Hodnocení: 4.6 z 5
Hodnoceno: 11x
Popis:
Firma Astragon a švýcarské vývojářské studio Giants vás zvou na hory! Hra Ski Region Simulator 2012: Šichta na svahu se formovala podle nápadů a podnětů internetové komunity hráčů a přesvědčuje stejnou kvalitou, na jakou jsou hráči zvyklí ze hry Farming Simulator 2011. Scénář hry Ski Region Simulator 2012: Šichta na svahu hráče zavede do kraje mezi štíty švýcarských Alp. Hráč přebírá řízení oblíbeného lyžařského střediska, a to ve všech ohledech – stará se nejen o ekonomickou stránku věci, ale osobně také ovládá jednotlivé stroje a zařízení. S tím například souvisí úprava povrchu sjezdových tratí, úklid příjezdových cest, provoz lanovek a vleků, v případě nepřízně počasí umělé zasněžování a obsluha sněžných děl. Hra Ski Region Simulator 2012: Šichta na svahu přenáší oblíbené prvky z herní série Farming Simulator do švýcarských Alp a v mnoha směrech dále rozšiřuje možnosti hráče. Vlastnosti produktu: Režim kariéry s důrazem na ekonomické řízení provozu střediska. Skutečným předlohám věrné modely nevšedních dopravních prostředků, jako jsou sněžné rolby a další. Spousta úkolů, činností a rozšíření zajišťujících zábavu na dlouhé hodiny. Hrát lze spolu s přáteli přes internet nebo místní počítačovou síť (LAN). Denní a noční směny s proměnlivým počasím. Další mapy, vozidla a stroje ke stažení jako automaticky instalovatelná rozšíření. Připravený balíček nástrojů SDK (s editorem, exportem a ukázkovou modifikací hry). Podpora ovladače a herního volantu.
Konfigurace:
Microsoft Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7 Procesor s taktem 2 GHz Grafická karta řady NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X850 nebo S3 Chrome 430 GT (alespoň 256 MB VRAM) 1 GB operační paměti 1 GB volného místa na pevném disku Zvuková karta Síťová hra po internetu, aktualizace a stažitelné úpravy vyžadují širokopásmové připojení k internetu.
PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu PC Skiregion Simulator: Šichta na svahu

Další varianty:

Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz