PC Stronghold 3 GOLD

Cena: 239 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 2 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již 26.3.2019
Výrobce: Firefly Studios
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Edice GOLD obsahuje 5 dodatečných singleplayerových misí, multiplayer režim "Korunovace" a balíček historických hradů. Třetí pokračování strategického hitu, kde si můžete vyzkoušet, jak se vede a obléhá hrad. Těšte se na vylepšené stavění hradu, tedy základ celé hry, a kontrolu nad celým procesem stavby. A co víc, vesnice už nejsou omezené tzv. „grid“ systémem, takže můžete vytvářet hradby, které se rozrůstají neomezeně … dokud je neroztříští nepřítel na kusy! Nově se v pokračování objevuje i noční obléhání, které poskytuje nové příležitosti a taktiku. Hráči mohou díky noci nepozorovaně pronásledovat své nepřátele, ale musí také opatrně vybírat zbraně, aby dokázali přežít noc. Nový fyzikální engine hry navíc dodává intenzitu a drama k válčení, když se budete dívat jak váš hrad – nebo hrad vašeho nepřítele – se postupně rozpadá v ruiny přímo před vašima očima. Hlavní rysy : - Vyměněný grafický kabát. - Hrátky s fyzikou. - Realistické tříštění a bourání hradeb. - Strátegovo sofistikované herní rozhraní. - Návrat k hradní stavařině. - Propracovaný systém motivací. - Vysoké taktické možnosti.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7900 GS / Radeon HD 2600 XT), 5.00GB volno na disku, DVDROM. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC Stronghold 3 GOLD PC Stronghold 3 GOLD PC Stronghold 3 GOLD PC Stronghold 3 GOLD PC Stronghold 3 GOLD PC Stronghold 3 GOLD

Další varianty:

PC Paraworld

PC Paraworld
269 Kč

PC Blood Bowl 2

PC Blood Bowl 2
899 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz