PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ

Cena: 439 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Bethesda
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Pokračování RPG fenoménu, které vypráví zcela nové dobrodružství z fantasy světa, ve kterém na vás čeká přes stovku unikátních dungeonů po jinak bohaté fauně i flóře rozsáhlého venkovního světa. V některých podzemních kobkách naleznete také unikátní puzzly a především o boj a vyvíjení hlavní postavy tu jde i tentokrát. Skyrim, které se odehrává dvěstě let po událostech z Oblivionu. Draci se vrací do kraje Skyrim a vaším cílem je zastavit dračího boha, než vás a celou zemi zcela pohltí probíhající občanská válka. Během hraní se ocitnete v konfliktech třeba s obrovským yetti, s pavouky a dalšími nestvůrami. Zásadní novinkou je, že na začátku hry si nebudete vybírat třídu a že získáním každého skillu se vám má zlepšovat celková úroveň postavy.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Vista[64bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 7.00GB volno na disku, DVDROM. Vyžaduje připojení k internetu pro aktivaci hry přes bezplatný systém Steam.
PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ

Další varianty:

PC Silverfall

PC Silverfall
79 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz