PC Torchlight II

Cena: 209 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Runic Games
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
Pokračování skvělého akčního RPG Torchlight, které vám představí zbrusu nový příběh, postavy i herní mechanizmy. Stejně jako v jedničce bude Torchlight 2 nabízet náhodně generované dungeony k prozkoumávání, různé třídy postav i bohaté možnosti přizpůsobení. Tentokrát však na vás čeká i multiplayer a mnohem barvitější prostředí i variabilnost mechanizmů. Hlavní rysy: Multiplayer: hrajte se svými přáteli zcela zdarma prostřednictvím internetu. Bez jakéhokoli předplatného či zpoplatněných předmětů. Přizpůsobitelné postavy: hráči budou mít možnost vytvářet a upravovat své vlastní unikátní postavy, spadající do některé ze čtyř dostupných tříd. Tím mohou vdechnout život vlastním jedinečným hrdinům. Tvorba modů: hra Torchlight II bude vybavena novou verzí TorchEdu, editoru světa Torchlightu. Hráči budou moci vyrábět své vlastní mody do hry, a tak do ní přidávat ještě více obsahu. Nové hráčské rozhraní: Torchlight II nabízí hráči nové uživatelské rozhraní, které zdokonaluje herní zážitek a činí jej plynulejším. Otevřený svět: hráči mohou nyní městečko Torchlight opustit! Cestujte skrze otevřené oblasti, navštěvujte jiná města, putujte dnem i nocí, sněhem i deštěm. Systém výslužby: hráčům je umožněno poslat svoje postavy do výslužby, jakmile tyto dosáhnou dostatečně vysoké úrovně. Díky tomu hráči obdrží speciální benefity a vylepšení pro své nové postavy. Mazlíčci a rybaření: tyto populární prvky z původní hry se v Torchlightu II vracejí ve vylepšené formě. Více možností výběru, hezčí efekty a vaši mazlíčci navíc stále mohou zaběhnout do města a prodat zde vaše předměty, abyste se vy sami nemuseli namáhat.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 1400MHz, paměť 1024MB RAM, 1.20GB volno na disku, DVDROM, Service Pack 3 pro Win XP. Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.
PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II PC Torchlight II

Další varianty:

PC Silverfall

PC Silverfall
79 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz