PC Traktor Simulátor - Historické stroje

Cena: 149 Kč
Dostupnost:
  • - obvykle expedujeme do 4 prac. dnů
  • - v Brně rozvezeme již v pátek 24.5.2019
Výrobce: TopCD
Lokalizace: CZ titulky
Hodnocení:
Hodnocení: 4.3 z 5
Hodnoceno: 8x
Popis:
Krása starých zemědělských strojů ožívá naplno, v nejnovějším zemědělském simulátoru "Traktor Simulátor - Historické stroje". Farmaření ve starých dobrých časech! Staň se na chvíli farmářem ve hře "Traktor Simulátor - Historické stroje", která tě zavede do okouzlující doby zemědělství 50. let minulého století. Fanoušci nostalgie a historie se mohou nadšeně ponořit do světa starých originálně vyrobených strojů a jiného zemědělského zařízení a začít obdělávat pole s dobře známými traktory starých a slavných značek. Originální značky starých traktorů V nové hře „Traktor Simulátor – Historické stroje“ jsou připraveny k práci staré zemědělské traktory, stoje a zařízení. Velmi známé značky jako například John Deere, Lanz Bulldog a mnoho dalších jsou zpracovány podle skutečného originálu velmi detailně. Skutečně reálné zemědělské prostředí Hra „Traktor Simulátor – Historické stroje“ je ještě více realistická než všichni její předchůdci. S novou funkcí dynamického systému orby se skutečnou brázdou, představuje hra vůbec první simulátor, který bude ponecháno při práci na poli se silnými stroji. Vyorané brázdy budou mít vliv na jízdní vlastnosti traktorů a dopomáhají tak vytvoření simulace reálného prostředí při práci na poli. Severní Alpy nebo Itálie? Je na hráči, aby rozhodl, v kterém regionu by chtěl kultivovat jeho farmu. K dispozici jsou dva úžasné scénáře – idylické prostředí vrchoviny, údolí a lesů v severoalpském regionu anebo fascinující Toskánsko s proměnlivým klimatem. Vlastnosti hry: Okouzlující atmosféra zemědělství v 50. až 70. letech. Detailně zpracované historické stroje a traktory známých značek, jako je např. John Deere, Lanz Bulldog a další. Maximálně realistické prostředí díky dynamické funkci systému orby s brázdami. Dva rozdílné scénáře – Toskánsko a severoalpský region. Tato hra je samostatně hratelná!
Konfigurace:
Operační systém: Windows XP SP3/Vista/ 7 Procesor Dual core Intel/AMD 2,5 GHz Operační paměť 2 GB (4 GB Vista/Win 7) Grafická karta 512MB VRAM GeForce 9600/Radeon HD3600, Shader Model 2.0 Zvuková karta DirectX kompatibilní Místo na disku 1,5 GB Příslušenství DVD-ROM mechanika, myš, klávesnice Síťová hra Internet* Je vyžadováno připojení k internetu!
PC Traktor Simulátor - Historické stroje PC Traktor Simulátor - Historické stroje PC Traktor Simulátor - Historické stroje PC Traktor Simulátor - Historické stroje

Další varianty:

Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz