PC WRC: FIA World Rally Championship 4

Cena: 509 Kč
Dostupnost:
  • - zboží dočasně nedostupné
Výrobce: Milestone
Lokalizace: EN anglický manuál
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Popis:
World Rally Championship přichází již se čtvrtým pokračováním. Očekávat můžeme nejen zbrusu nový režim kariéry, vylepšenou grafikou a nové efekty počasí. V singleplayeru si můžete vychutnat kariérní režim, ve kterém provázíte svého vlastního virtuálního jezdce. Ten začíná v krtákém neoficiálním šampionátu, ale v případě úspěchu na něj může čekat smlouva u některého s týmů, za který pak bude v sezóně závodit. Nechybí samozřejmě ani multiplayer, a to jak v offline tak online podobě. Titul se může pochlubit oficiální licencí, takže ve hře naleznete skutečné jezdce a vozy ročníku 2013 ve třídách WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior Academy. Hlavní rysy: - Oficiální licence: jezdci i týmy tříd WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior Academy sezóny 2013. - Nový řežim kariéry: vžijte se do role skutečného řidiče rally. Začněte v třídě Junior WRC a prorpacujte se a k titulu rally šampiona. - Realismus: maximální úrovně realismu je dosaženo díky vylepšenému ovládání a fyzice vozidel, vylepšeným prostředím na všech okruzích a díky nové kameře. - Autenticita: skutečné rozdělení tříd WRC, autentická struktura rally, rozličné světelné podmínky, 3D depa a pódium pro vítěze přesvědčivě odrážejí drsný a vzrušující svět rally.
Konfigurace:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2,4GHz, paměť 1,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 4,1GB volno na disku, DVDROM. Internetové připojení pro online hru!
PC WRC: FIA World Rally Championship 4 PC WRC: FIA World Rally Championship 4 PC WRC: FIA World Rally Championship 4 PC WRC: FIA World Rally Championship 4 PC WRC: FIA World Rally Championship 4 PC WRC: FIA World Rally Championship 4

Další varianty:

PC F1 2014

PC F1 2014
899 Kč

PC Nail'd

PC Nail'd
209 Kč

PC Death Rally

PC Death Rally
139 Kč
Copyright © Herní-ráj.cz | Eshop pohání systém Eshop4all.cz